park-hoeven-logo-2021-web

Medewerker van het jaar 2024

Geplaatst op 24-06-2024  -  Categorie: Algemeen

Afgelopen zaterdag hebben we een heerlijke avond gehad met al onze vrijwilligers, als dank voor hun inzet voor onze vereniging het hele jaar door.
Dank aan de recreatiecommissie voor de organisatie van deze avond en dank aan Peter van Kraaij, Keurslager voor een heerlijke BBQ en dank aan onze DJ Collin Hakkaart voor de muziekale omlijsting.
We hebben Anke Verbeek speciaal in het zonnetje gezet als medewerker van het jaar! Zij heeft in de afgelopen jaren een actieve groep vrijwilligers samengebracht binnen de jeugdcommissie en zij is een belangrijke schakel tussen trainers en jeugdleden/ouders. Naast het organiseren en begeleiden van de vele activiteiten voor de jeugd is zij een ware promotor van Park Hoeven.
Anke bedankt 🙏 en gefeliciteerd 💐 met de titel Park Hoeve
n medewerker van het jaar 2024!

medewerker-2024